Wyleczona z Atopowego Zapalenia Skóry

Leczenie Atopowego Zapalenia Skóry

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2011-09-15 19:29:37

Maliboo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: Lekarze

Zdecydowanie nie :-) Co to za lekarz, jeśli można zapytać?

Offline

 

#17 2011-09-21 19:48:44

Marysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 85
Punktów :   

Re: Lekarze

można:-)
Marek Lorenc, jest na stronie sanum w zakładce lekarze - Kraków. Może coś słyszałyście/wiecie o nim....? opinie sa generalnie bardzo pozytywne... Ten kwestionariusz to chyba tytułem wstępu do wywiadu homeopatycznego, żeby czasu nie tracić, czy coś...

Offline

 

#18 2011-09-21 23:21:20

Maliboo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: Lekarze

Fakt, że w leczeniu holistycznym znaczenie mogą mieć najróżniejsze symptomy, również związane z naszą psychiką. Ale z pytaniem o religijność jeszcze się nie spotkałam :-) Ciekawa jestem Twojej relacji po 1. wizycie...

Offline

 

#19 2011-09-22 14:10:42

Marysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 85
Punktów :   

Re: Lekarze

No tez jestem;-) to juz w piatek za tydzień, a dzis byłam u dermatologa bo jestem w stanie absolutnie masakrycznym - i dostałam mocne sterydy i stanowczą rade co by znaleźć sie w szpitalu - ale poprosiłam, żeby jeszcze dala mi kilka dni i mozliwe, że wyląduję w nim tuz po wizycie u tego Lorenca. może się zasyfię lekami, żeby je potem długo z siebie wywalać... ale naprawdę nie da się wytrzymać już....

Offline

 

#20 2011-09-23 23:15:01

natka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Lekarze

do kogo mam sie skerowac by zaczac leczenie. Znalazlam Pania Dr z regionu Lubuskiego Mariole Kwiatkowska...przeszkolona na temat lekow SANUM. Prosze powiedz mi co dalej, dzwonic mam do niej? czy jechac od razu... mam naprawde wielkie nadzieje

Offline

 

#21 2011-11-03 11:05:20

mawa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Lekarze

Jestem ciocią 8-miesięcznej Maji. Zostało u niej zdiagnozowane AZS. Niestety dziweczynka przeszła kilka szczepionek, nikt jej rodziców przed tym nie przestrzegał, i żaden lekarz nie umiał powiedzieć co się z dzieckiem dzieje. Zaczeliśmy szukać dalej. Gdziekolwiek jej rodzice nie poszli wszyscy rozkładali ręce i przepisywali sterydy. W zeszłym tygodniu udali się do Pani doktor pediatry- homeopaty Frydrych- Daleckiej w Warszawie. Określiła stan dziewczynki jako bardzo poważny. Przepisała leki firm Wala i Weleda. Czy ktoś stosował te leki? Czy macie może jakiś kontakt na dobrego- sprawdzonego specjalistę w Warszawie lub okolicach. dziękuję

Offline

 

#22 2011-11-08 10:34:56

Adzia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 6
Punktów :   

Re: Lekarze

mawa napisał:

Jestem ciocią 8-miesięcznej Maji. Zostało u niej zdiagnozowane AZS.

Mój 8 miesięczny synek również miał AZS. Jest już po 2 miesięcznej kuracji oczyszczjacej metodą dr Jonasa (założenia metody są bardzo podobne do tej, którą opisuje Maliboo). Pani doktor która go prowadzi mówiła że kuracja bedzie trwała u niego ok. 4 miesiecy, a juz teraz są rewelacyjne efekty. W warszawie jest rewelacyjna pani, która specjalizuje się w tej metodzie, Pani Marzena Kryszkiewicz, tel.602126016. Polecam. Polecam ta metodę, gdyż specjalistycznym aparatem sprawdzane jest jakie dokładnie toksyny zatruwają organizm i przepisywane są odpowiednie preparaty usuwające je z organizmu. Więcej na temat metody dr Jonasa moża poczytać na stronie www. danmed.pl

Ostatnio edytowany przez Adzia (2011-11-08 10:52:06)

Offline

 

#23 2011-11-14 22:52:37

mawa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Lekarze

Dziękuję Bardzo za odpowiedź. Dam namiary jej rodzicom. Niestety te leki które dostaje niestety na razie nie przynoszą żadnej poprawy . Jeszcze raz dziękuję!!!!

Offline

 

#24 2011-11-18 11:18:08

Adzia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 6
Punktów :   

Re: Lekarze

mawa napisał:

Dziękuję Bardzo za odpowiedź.

Ja z moim synkiem jeździmy do Gdańska do Danmedu bo tam mamy bliżej. W Danmedzie prowadzą również zabiegi odczulania metodą biorezonansu magnetycznego na aparacie Bicom 2000. Pani doktor, która prowadzi mojego synka mówi, że dobre efekty przynosi połączenie tych dwóch rzeczy - odczulanie metodą biorezonansu magnetyczneo i detoksykacja organizmu met. Jonasa. Tym aparatem Bicom 2000 badają wszystkie alergeny jakie uczulaja osobę, nawet u tak małych dzieci. Pani Marzena Kryszkiewicz, do której dałam kontakt nie prowadzi odczulania tą metodą, ale w Warszawie napewno jest gabinet, który sie tym zajmuje, także polecam połączyć te dwie metody. Aparat Salvia (przy metodzie Jonasa) też potrafi zbadać co uczula i czego nie toleruje osoba. Jak dzidzia bedzie u pani marzeny, niech rodzice wezmą w woreczku trochę mleka, które dostaje, a będzie mozna sprawdzić czy mleko, które dostaje, nie uczula dziecko.

Ostatnio edytowany przez Adzia (2011-11-18 11:18:36)

Offline

 

#25 2012-06-30 20:34:56

rockyb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Lekarze

Osobiście mogę polecić bardzo dobrego lekarza homeopatę a do tego okulistę ze Szczecina. Pani doktor jest bardzo kontaktowa i kompetentna. Jestem w trakcie terapii i mimo roznych kryzysow wierzę, że tym razem się uda.
http://www.ewawoj.ifg.pl/

Offline

 

#26 2012-10-09 18:26:08

Set-han

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Lekarze

Witam, czy ktoś zna namiary na jakiegoś dobrego i sprawdzonego lekarza z Krakowa?

Przy poszukiwaniu przez stronę sanum polska znalazłem 3 lekarzy:

lek. med. Małgorzata Kowalska
Vimena lek. med. Robert Zawiślak
Praktyka Lekarska Camino lek. med. Marek Lorenc

Widziałem, że już jedna osoba wypowiadała się w tym temacie nt. Marka Lorenca, czy byłoby możliwe opisanie wizyt dokładniej?

Offline

 

#27 2012-10-23 11:35:24

tatatymka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Lekarze

Hej,

Dołączę się zatem do dyskusji na temat lekarzy. Mam dobry nastrój ponieważ nasz Tymek (obecnie 9 miesięcy) chyba pozbył się AZS. Pozostały tylko takie odruchy drapania ale na tle nerwowym...Naszym dzieckiem na co dzień opiekuje się trio:

- Dr Ziółkowska prywatna praktyka w Konstancinie + przychodnia dziecięca w Konstancinie ( Pediatra)
- Dr Zawadzka - szpital w Warszawie przy ulicy Działdowskiej 1 ( Dermatolog Pulmonolog)
- Dr Dziekan - Dermatolog, praktyka w Warszawie przy ulicy Plac Konstytucji 4.

Każda z tych Pań dorzuciła swoje przysłowiowe 3 grosze do wyleczenia Tymka. Ogólnie standardowo, smarowaliśmy dziecko co przebiórkę maściami przepisywanymi przez Dr Ziółkowską i Dziekan. Dr Zawadzka interweniowała i nas uratował w niezłym emergency kiedy trafiliśmy z Tymkiem na Działdowską z ostrym atakiem uczuleniowym...Dodatkowo kapiele już żadsze ( bez emolientów bo uczula olejek migdałowy) ale za to w siemieniu lnianym lub nadmanganianie potasu, dodatkowo na noc metoda mokrych okładów z zastosowaniem ubranek leczniczych Comfifast i przede wszystkim bardzo rygorystyczna kontrola, tego co podajemy do jedzenia. Jak na razie chyba wychodzimy z AZS, więc już bez maści leczniczych, za poradą Pani Dr Dziekan kupiliśmy relatywnie tani Dermikrem - tak tylko dla nawilżania skóry dziecka...

Reasumując, polecam powyżej wskazanych lekarzy ( przynajmniej jeżeli chodzi o Warszawę)

Offline

 

#28 2012-11-19 12:15:28

Maliboo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: Lekarze

Z tego, co piszesz, nie są to lekarze stosujący terapię będącą tematem tego forum, więc niebardzo tu pasują...

Offline

 

#29 2013-05-01 21:04:24

Trinity

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Lekarze

Witajcie,

szukam dobrego lekarza z poznania lub okolic . W wyszukiwarce na stronie Samum są podani następujący lekarze z poznania:

Centrum Medyczne Dr Michalaka dr n. med. Krzysztof Michalak
lek. med. Marek Pawlus
Centrum Medycyny Naturalnej PROVIT lek. med. Paweł Klemenski
lek. med. Ewa Lehmann
Gabinet Lekarski lek. med. Beata Gawrońska
Gabinet Lekarski lek.med. Sikorowska Urszula

a ze Swarzędza:

lek. med. Hanna Francuzik
lek. med. Michał Ziembowski

Czy  ktoś miał doświadczenia z nimi? Kogo byśćie polecili/odradzili?

Dodam jeszcze, że chodzi o mnie, tj. osobę dorosłą (;-)), z AZS.

Ostatnio edytowany przez Trinity (2013-05-01 21:05:48)

Offline

 

#30 2014-07-15 13:28:56

paula78245

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Lekarze

witam szukam pomocy moja córeczka ma dwa latka i rozpoznane AZS cała wygląda ja poparzona wszelkiego rodzaju maści ,sterydy nie pomagają.Lekarze rozkładają ręce.Słyszałam o met Jonasa oraz o terapii  Enderleina czy jest w województwie łódzkim lekarz który mógł by pomóc proszę o namiary błagam Dziękuje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Siechnice pakiet wellness Ciechocinek kievs