Wyleczona z Atopowego Zapalenia Skóry

Leczenie Atopowego Zapalenia Skóry

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2012-09-11 23:04:45

ryszard

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: @@@@ Proszę o radę @@@@

Cześć
Ogólnie bardzo współczuję (byłem w takiej samej sytuacji).
Kluczowe w leczeniu jest:
1. Oczyszczenie organizmu (pasożyty, grzyby, toksyny etc) + odkwaszenie. W tym powinien pomóc każdy lekarz który zna homeopatię.
2. Trzeba zrobić kompleksowe badania co uczula. Pisałem już na forum jakie ja zrobiłem badania i te uważam aktualnie za najskuteczniejsze jednak mam świadomość że są drogie. Jednak samemu możesz nigdy nie odgadnąć wszystkich alergenów które cię uczulają (mnie na przykład super uczula wanila ponieważ kiedyś bardzo lubiałem i dużo jadłem).
3. Równolegle leczenie jelit i odbudowa prawidłowj mikroflory jelitowej.
4. Dieta (ciągła)
5. Ograniczanie leków i wszelkich smarowideł
6. Dużo cierpliwości ponieważ leczenie może potrwać nawet kilka lat ale oczywiście będzie widać stopniową poprawę.

Poza tym mnóstwo różnych drobnych rzeczy które już stosujesz albo wyczytasz na forum.

Pzdr
Ryszard

Offline

 

#17 2013-01-18 12:16:15

jano23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 7
Punktów :   

Re: @@@@ Proszę o radę @@@@

Witam po długiej przerwie..

KURACJA MOJEJ CÓRKI 2-LETNIEJ (TERAZ PRAWIE KOŃCZY 2 LATKA 30.01. )  WYGLĄDA NASTEPUJĄCO :

JEDZENIE ; PŁATKI RYŻOWE Z SINLAC  LUB KSYLITOL  ORAZ KASZA  JAGLANA ,OD PRAWIE ROKU Z PRZERWAMI W SZPITALU A BYŁA 5 RAZY . TO JAKO MLEKO . NASTEPNIE JADA WARZYWA ; MARCHEWKA ,dynia, PIETRUSZKA ,BROKUŁ,KALAFIOR, BURAK CZERWONY, CEBULE ZADKO CZOSNEK. GOTOWANE RAZEM Z AMARNTUSEM , QUINOA, GROSZEK ZIELONY LUB SOCZEWICE ŻÓŁTA   ,I OCZYWIŚCIE BLENDER I DO BUTELKI ROZCIĘCZONE WODĄ (ZJADAŁA DUŻO) DO TEGO KASZA GRYCZANA LUB RYŻ BASMATI  Z RYBA : MINTAJ ,CZERNIAK , DORSZ polewane oliwa z oliwek.

ZUPE BLENDROWANA DOSTAWAŁA RANO(ZADKO) W POŁUDNIE I WIECZOREM , A NAJLEPIEJ JADŁA ZUPE W NOCY .
Z MIESA JADŁA KURCZAKA SWOJSKIEGO TERAZ INDYKA ,SPORADYCZNIE KRÓLIKA I TO RAZ W TYGODNIU GORA DWA....
DOSTAJE TEŻ MAKARON  BEZ GLUTENOWY Z ROSOŁEM (BEZ CHEMII) ORAZ SWÓJ BARSZCZ CZERWONY.

zjada tez nasiona slonecznika ,dyni  gruszke ,winogron,jagoda lesna , maline czasem ,pije kompoty z porzeczki ,malin  jagod ,, ziólka :czystek, macierzanke ,bez czarny, roze, ZAMIAST SLODYCZY TO SUSZONE OWOCE

LEKI SUPLEMENTY;
RANO (GODZ. 6-7)Z KASZA LUB KLEIKIEM RYŻOWYM DOSTAJE PROBIOTYK AC ZYMENS ORAZ MAGNEZ (NORD PÓŁ TAB.)I KONCENTRAT WARZYW I OWOCÓW(POŁ TAB.) nastepnie około 9 zelazo iron complex nastepnie kropelki pau d'arco 2razy dzienie 10 kropli   w obiad koncentrat i cal mag d po poł tab. oaz pół kaps.  koenzymu CoQ10, tran z dorsza, itez kaps wiesiołka ...   na noc wieczór cynk 

oraz ma też podawane wieczorem do kleiku montelukast sandoz  na astme ,robione ma też inhalacje rano wieczorem pulmicort i jak bardzo ja dusi to beloduar 10 kropli ......

kąpiele miała w skrzypie , macierzance w orzechu włoskim , teraz w siemiu lnianym i krochmalu .i w różnych emolientach oraz mydle z allepo ..

brala też notakel i fortakel  jakis czas temu przy różnych infekcjach ....


samrowana jest masłem karite  olejem czarnuszki wiesiołka i lnianym     ORAZ JAK BYLO JUZ CIĘZKO JAKIŚ STERYD SŁABY BYNJMNIEJ TAK TWIERDZI DERMATOLOG TERAZ DOSTALIŚMY W SKLEPIE Z ZIELARSKIM MASĆ 999 Z CHIN POMAGA ALE CZYTAM ZE TAM SILNY STERYD  A DOSTAŁEM GO BEZ RECEPTY, POMAGA ALE CO Z TEGO JAK STERYD

WIEC CO TU JEST ŻLE TRWA TO JUZ MNIEJ WIECEJ OD ROKU, POPRWY NIEMA ,BYLY NAWROTY -TO SZPITAL I DALEJ ODTRUWNIE ,GDZIE JEST TU ŻLE. BUZIA DALEJ SACZY CZERWONA I DRAPANIE OKROPNE I NIE DOSTAJE NIC CO JA UCZULA CHYBA?????

SORRY ZA PISMO ALE PISANE NA RATY I NA "KOLANACH"  MOZE ROZSZYFRUJECIE>>>>>

Offline

 

#18 2013-01-24 16:45:33

Maliboo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: @@@@ Proszę o radę @@@@

Cześć!
Przykro mi, że nadal jest tak źle. Nie znam wszystkich leków, które wymieniłeś, ale postaram się ogólnie ustosunkować:
Wydaje mi się, że nie jest to klasyczna terapia Enderleina. Nie widzę leków przeciwgrzybowych, a to podstawa. Piszesz, że Notakehl i Fortakehl dostawała tylko przy infekcjach, to dziwne, wg mnie te (lub podobne) leki powinny stanowić podstawę terapii. Nadal dużo sterydów (999 tak jak piszesz, zawiera steryd)...
Wizyty w szpitalu, w którym zapewne otrzymuje duże dawki silnych sterydów, na pewno nie polepszają sprawy.
Jak długo jesteście pod opieką obecnego lekarza? Jeśli dłużej niż pół roku i nadal nie widać żadnej poprawy, to poszukałabym innego.

Offline

 

#19 2013-01-26 20:58:32

jano23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 7
Punktów :   

Re: @@@@ Proszę o radę @@@@

Witam ponownie!
  Mam pytanie wczoraj corka dostała zastrzyk w tyłek , a było to histaglobulina 1/2 kaps jest to szczepionka na azs. poprawa jest ale po tym zastrzyku to wzrósł  jej apetyt( choc przed też duzo jadła ale nie tak ), wcina 250 ml zupy zmiksowanej a po 15 minutach dalej woła ze głodna jak niedostanie to krzyk i tylko am am.i tak caly dzień ,co 10-15 minut coś  je, jak nie zupe to posny kawałek  chleba , to kasza jaglana , ryż , gruszke bez przerwy woła jeść .
  Jak ma brać te leki twoim zdaniem  te notakehel i fortakehl , dostawała tylko jak było pogorszenie  czyli skóra saczyła i węzły chłonne byly powiększone 3 krople rano i wieczorem przez 10 dni i potem ten drugi tez 10 dni i tyle. po braniu..choć mało co pomogło.....
lekarza zmieniamy co pare miesiecy i nic bo tak samo prowadza dieta i suplementy tak samo a na grzyba: to ma pau d'arco= tak pisza i mówią.
  W marcu mamy mieć wyniki analizy włosa , w zywej kropli krwi wyszło ze ma zaburzenia trawienne i jednego grzybka w porównaniu rok temu to grzybów i pasozytów  dużo., zaburzenia ca/mg ,metaboliczne i inne. teraz tylko to ..........
W ciągu tych 1,5 rok to tylko 2 miesiące buzia była ładna i spała całą noc bez drapania i płaczu bo dostała jednorazowy zastrzyk w tylek antybiotyk plus steryd (lincocin 300 mg; i dexawen 4 mg)i spokój na 3,5 tygodnia i dalej pogorszenie ale nie duże do opanowania.dostała tak  2 razy bo skora saczyła i węzły byly duże jak jaja. wszystko po to zeby nie iść do szpitala .i pomagało choć krotko ale zuzia była super i my złapaliśmy oddech ale jak to powiedziała dermatolog to nie wyjście i mamy histaglobuline.tylko po tamtym zastrzyku tak nie jadla i byla spokojna.
   CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ GDZIE MY RODZICE ROBIMY ZLE ? ZE ZMIENIAMY LEKARZY ,ZE TEN TAK DRUGI TAK NASTĘPNY JESZCZE INACZEJ .DERMATOLOGA MAMY JEDNEGO ALE ONA UWAŻA ZE TO CIĘŻKI PRZYPADEK.
  ZLA DIETA I ZMIENNE SMAROWANIE TO TYM TO TAMTYM .ZE POWINA PIC TO A PIJE COŚ INNEGO ? WSZYSTKO JEST CZYSTE? PRANE !MYTA CO DZIENIE! CIUSZKI CODZIENIE INNE NA DZIEŃ I NA NOC WSZYSTKO ROBI ZONA  SAMA .WARZYWA SWOJE NO CZASEM ZDARZA SIE ZE Z TESCCO  ALE WARZYWA. TO JEST BŁĄD.
ZONA OD URODZIN ZUZI MOŻE TYLKO RAZ MOZE DWA SPAŁA CAŁĄ NOC TAK TYLKO CZUWANIE ZEBY SIE NIE ZADRAPAŁA DO KRWI, I TAK SIĘ ZDRAPYWAŁA. ..............ALE CÓŻ .
KONIEC CZE..............................................

Offline

 

#20 2013-01-31 19:05:42

Maliboo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: @@@@ Proszę o radę @@@@

Rozumiem, że oprócz lekarza prowadzącego terapię naturalną chodzicie z córką również do zwykłego dermatologa? Ciągle piszesz o lekach i terapiach konwencjonalnych, sterydach, szczepionkach, antybiotykach. Tego chyba nie zapisuje lekarz od terapii Enderleina? Bo to się niestety kłóci. Jeśli organizm ma odtruwać i się oczyszczać, to trwałe leczenie sterydami niszczy wszelkie efekty.
Moim zdaniem nie tędy droga, ale to Wasza decyzja.
Opisałam tutaj dość dokładnie, jak wyglądała terapia, która moim zdaniem jest najskuteczniejsza (czyli prowadzi do całkowitego wyleczenia). To, co opisujesz, mało ma z nią wspólnego, Oczywiście, że po zastrzyku ze sterydów jest spokój na jakiś czas, ale na dłuższą metę to tylko szkodzi...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Nasza firma produkuje zbiorniki UbytovĂĄnĂ­ Alzenau in Unterfranken weekend w wellness Ciechocinek