Wyleczona z Atopowego Zapalenia Skóry

Leczenie Atopowego Zapalenia Skóry


#1 2015-10-14 21:55:57

ksawery

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-14
Posty: 8
Punktów :   

Gdzie się zatrzymać w Warszawie?

Witajcie. Niedługo wybieram się na kilka dni (w związku z leczeniem) do Warszawy, niestety nie mam pojęcia gdzie na ten czas mam się zatrzymać. Wcześniej nie myślałem o rezerwacji (nie miałem głowy), a teraz muszę to zrobić 'na już'. Dlatego postanowiłem się Was zapytać, gdzie najlepiej się zatrzymać, żeby było nie tylko blisko do centrum, ale po prostu optymalnie cenowo. Na razie spodobał mi się ten hotel http://www.warsaw4you.com/warszawa-apar … oza-IV-5-1 Czy możecie mi polecić coś gdzie mieliście okazję być  osobiście? Ewentualnie napisać kilka słów o wskazanym przede mnie miejscu. Do tej pory w Warszawie bywałem przejazdem, nigdy nie zostawałem tam dłużej niż jeden dzień. Tym razem będzie inaczej. Jadę z osobą towarzyszącą dlatego interesują mnie pokoje 2 osobowe. Pozdrawiam serdecznie i liczę na jakieś wasze podpowiedzi.

Offline

 

#2 2016-06-09 21:13:11

i2002

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-06-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Gdzie się zatrzymać w Warszawie?

Nie da się ukryć, że w takich przypadkach, to najbardziej liczy się cena noclegu. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj mishmashhostel.pl. Znajduje się tam ciekawa propozycja hostelu. Ceny są naprawdę bardzo niskie. Można tam wynająć łóżko, pokoje lub apartamenty. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Offline

 

#3 2016-12-03 17:39:05

estera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-23
Posty: 12
Punktów :   

Re: Gdzie się zatrzymać w Warszawie?

Nie lubię gwaru dużych miast. Wole mieszkać na obrzeżach gdzie dochodzi komunikacja miejska. Pewnie dlatego wybierając się do Warszawy nocuję u znajomych w Konstancinie Jeziornie http://www.zamiasto.com.pl/miejsce_zdje … iorna.html . To miasteczko willowe - sypialnia stolicy położone 18 km od centrum. Autobusami miejskimi można szybko dojechać do miasta i do stacji metra Wilanowska.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania ślask hotel w ciechocinku materace tanio poxilina wrocław