Wyleczona z Atopowego Zapalenia Skóry

Leczenie Atopowego Zapalenia Skóry

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-10-21 21:59:39

ksawery

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-14
Posty: 8
Punktów :   

Marchewka na skórę

Cześć wszystkim. moja żona szukając informacji na temat problemów ze skórą, znalazła dosyć ciekawy artykuł a propo marchewki. Postanowilismy się nim z Wami podzielić, bo może nie każdy wie jakie działanie ma na skórę, oto ten artykuł: http://www.osesek.pl/wiadomosci-i-cieka … iekna.html Swoją drogą ciekawe, że od dziecka kazano mi jesc marchewkę i dziś jej wprost nie znoszę. Do mojej żony najbardziej przemówił fragment mówiący o efektach kuracji owocowo - warzywnej, cytuję"

"Według Iana Stephena zaangażowanego we wspólny projekt uniwersytetów w St Andrews w Szkocji i w angielskim Bristolu widoczne efekty w postaci zdrowego i atrakcyjnego odcienia cery widać już po 2 miesiącach. Stephen powiedział pismu "Grocer", że powodem są żółte pigmenty zwane karotenoidami, występujące w niektórych owocach i jarzynach.

W ramach badań poproszono 40 wolontariuszy, by ocenili 51 twarzy Szkotów pod kątem zdrowego i atrakcyjnego wyglądu. Następnie opracowano ich ranking z uwzględnieniem preferencji w odżywianiu.

Stephen sądzi, że odkrycie skłoni ludzi do bardziej zdrowego odżywiania. "Mówienie ludziom, że za 40 lat mogą umrzeć na zawał, jeśli się nie będą zdrowo odżywiać to jedno, ale pokazanie im, że za 2 miesiące ich wygląd poprawi się, jeśli będą jeść więcej jarzyn i owoców, to zupełnie inna propozycja" - uważa.

Z wcześniejszych badań wynika m.in., że suszone morele zawierają witaminę A istotną dla uzupełnienia komórek skórnych. Z kolei owoce cytrusowe bogate w witaminę C powodują, że skóra staje się jędrna. Osobom, których skóra się marszczy badacze radzą zaś jedzenie szpinaku i rzeżuchy zawierających witaminę E. ASW"

Offline

 

#2 2017-04-09 18:51:00

ika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-04-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Marchewka na skórę

Witam wszystkich .
jestem tu nowa  zacznę może od wesołych Świat....
W dzieciństwie miałam skazę białkową,potem kilkanaście lat spokoju i alergia na pyłki i trawy.
początki kontaktowej na pomidory- nie mogłam obierać zjeść -tak. czasem pokazywał się wyprysk
na rękach ,ale nie taki straszny. maści sterydowe-Advantan pomagały.
W tym roku niestety pogoryszło się .Zimą ręce zaczęły swędzieć przeraźliwie -wyprysk na wewnętrznej str. obu  dłoni.
Po testach płatkowych uczulenie na pharabeny w kosmetykach i  chemii i nikiel .
dieta ograniczona niesamowicie marchew tez zakazana

Offline

 

#3 2020-05-02 13:15:03

KingaLost

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-05-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Marchewka na skórę

Rzeczywiście ciekawy artykuł. Dzięki za llinka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Pruszków promocje zbiornków HotĂŠis França pakiet wellness Ciechocinek kievs