Wyleczona z Atopowego Zapalenia Skóry

Leczenie Atopowego Zapalenia Skóry

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2012-02-09 12:27:18

Marysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 85
Punktów :   

Re: SMAROWANIE

oj, niestety nic nie slyszałam....

Offline

 

#17 2012-04-18 11:43:09

Marysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 85
Punktów :   

Re: SMAROWANIE

ostatnio odkryłam olej kokosowy - taki normalny jadalny olej, tylko że ja się nim smaruję - super!
http://zdrowie.helfy.pl/2008/08/krol-ws … m-rodzaju/   tu przykładowy opis, ja kupowalam w innym sklepie

Offline

 

#18 2012-04-28 10:25:15

Marysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 85
Punktów :   

Re: SMAROWANIE

jeszcze co do smarowania: istnieje sobie maść mucokehl, tez izopatyczna, droga jak nieszczęście, ale kosmiczna jakas - zagoila mi w tydzien cieknaco-ropiejąco-luszczace się rany na stopach. naprawde polecam, jesli macie zmiany, z ktorymi sobei nei radzicie - ja sie juz dogalam z lekarka, ze jesli nie to to elocom, coz zrobic

pozdrawiam! :-)

Offline

 

#19 2012-05-01 12:31:59

 drJoint87

Użytkownik

Skąd: Biała Podlaska
Zarejestrowany: 2011-11-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: SMAROWANIE

a przez ile czasu Marysia juz nie stosujesz masci sterydowych i protopicu??nawet jednorazowe uzycie,kiedy ostatnio mialo niejsce??

Offline

 

#20 2012-05-28 18:26:48

Marysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 85
Punktów :   

Re: SMAROWANIE

Hej, no będzie już ponad pół roku. Ale to wcale nie znaczy że przez ten cały czas jest super - wręcz przeciwnie - bywało koszmarnie, ale nie złamałam się i nie kładłam protopicu, co polecam. Tylko faktycznie trzymac te dietę -  to jest problem np ja mam pierońsko słaba wolę i gdy widzę np kasztanki to ręka sama mi się wyciąga i tłumacze sobie, że to przeciez takie zdrowe bo magnez i takie tam pitu-pitu. Dlatego naopowiadałam moim bliskim o tym, że nie jem słodyczy - przy świadkach jakoś łatwiej się żyje i walczy - no i nikt nie nakłania do słodkości....  :-)

Offline

 

#21 2012-06-30 20:21:37

rockyb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: SMAROWANIE

Marysia napisał:

jeszcze co do smarowania: istnieje sobie maść mucokehl, tez izopatyczna, droga jak nieszczęście, ale kosmiczna jakas - zagoila mi w tydzien cieknaco-ropiejąco-luszczace się rany na stopach. naprawde polecam, jesli macie zmiany, z ktorymi sobei nei radzicie - ja sie juz dogalam z lekarka, ze jesli nie to to elocom, coz zrobic

potwierdzam,uzywalem kremu i jest calkiem skuteczny. nawet na twarz sie nadaje. jedyny minus to cena

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki 3 bdr aprt, rooftop pool & seaview - LCGR hotele ciechocinek BoĂŽte de vitesses manuelle Opel