Wyleczona z Atopowego Zapalenia Skóry

Leczenie Atopowego Zapalenia Skóry


#1 2011-08-14 17:23:04

Maliboo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 166
Punktów :   

Wątek ogólny

Oto wątek, w którym można pisać dosłownie o wszystkim, co nie pasuje do reszty wątków :-)

Czyli na przykład to:
Jutro spełniam moje marzenie i lecę z rodzinką na Rodos :-) Wracam dopiero w poniedziałek, 29.08. Mam zamiar m.in. odpocząć od telefonu i internetu, więc nie będę tu zaglądać przez ten czas. Trzymajcie się ciepło, wspierajcie się nawzajem i pamiętajcie: wszystko będzie dobrze :-D

Offline

 

#2 2011-09-07 17:57:33

Marysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 85
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

Melduję, że w Krakowie szaro, buro i ponuro, o szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny (ech...). I pluszcze jednaki, miarowy, niezmienny....
a niektórzy w pracy siedzą i się biedzą, a na dodatek wyszli dziś w sandałach z domu i chyba dopłyną do niego ciemna nocą

Pozdrawiam! ;-)

Offline

 

#3 2011-09-22 11:53:49

ptysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

Witajcie,
przybywam z prośbą, byliśmy u lekarza z naszym synkiem i mamy przepisany lek firmy HEEL niestety na teraz niedostępny w Polsce, muszą wznowić wszystkie dopuszczenia, i moje pytanie i prośba -  czy mam ktoś z Was możliwość pomocy nam w zakupieniu tego leku zagranicą ? Lek nazywa się LYMPHOMYOSOT N są to krople.
Będę wdzięczna za każdą poradę czy pomoc.
Pozdrawiam!
Aga

Offline

 

#4 2011-09-22 14:13:03

Maliboo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

No właśnie słyszałam, że ma być niedostępny, a to naprawdę fajny lek :-( Nie wybieram się niestety do Niemiec, ale jakbyś nie znalazła nikogo, to polecam tę niemiecką aptekę http://www.eu-versandapotheke.com/artik … +N+Tropfen Zamawiałam raz u nich i naprawdę szybko przyszedł lek. Tyle że przesyłka kosztuje niemało... ale z niemieckich ta jest raczej najtańsza.

Offline

 

#5 2011-09-23 23:28:03

natka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

Sama leze w moim pokoju (sali szpitalnej) nuda.... niestety moge sie drapac bo nikt mnie nie pilnuje.... Niedobrze... co mam zrobic zeby nie kusilo mnie do drapania?

Offline

 

#6 2011-09-26 07:35:23

ptysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

Dzięki Maliboo zaraz zajrzę do tej apteki. Wielkie dzięki!

Offline

 

#7 2011-09-26 07:40:08

ptysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

natka napisał:

... co mam zrobic zeby nie kusilo mnie do drapania?

Witaj, jedyna myśl jaka przychodzi mi do głowy to po prostu modlić się, u nas TYLKO to pomaga i działa! Uwierz mi, jeśli będziesz chciała porozmawiać napisz na priv )  Wierzę, że będzie lepiej! Pamiętaj zawsze jest nadzieja. Pozdrawiam Cię ciepło i życzę Ci żebyś jak najszybciej opuściła szpitalne mury i żebyś jak najszybciej mogła zrezygnować z leczenia chemicznego które chyba tak naprawdę bardziej rujnuje  niż leczy Trzymaj się, nie poddawaj się i szukaj innych sposobów na powrót do zdrowia

Offline

 

#8 2011-09-27 12:49:10

natka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

Dzieki bardzo Malibooo za odpowiedz   pozdrawiam.. wiec bd sie modlic ;p moze pomoze

Offline

 

#9 2011-09-27 17:20:49

natka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-23
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

przepraszam pomylilam sie ;( dziekuje Ptysia za odp ... pozdrawiam

Offline

 

#10 2011-09-27 18:14:24

Marysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-08
Posty: 85
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

Trzymaj się, Natka, łącze się w bolu bo mnie też wysyłają do szpitala, ale się nie zgodziłam, bo w piątek czeka mnie wizyta u lekarza, głupio ją stracić bo się na sali leży.... bardzo pozdrawiam i myślę, że jesteśmy w podobnym stanie....  ;-)

Offline

 

#11 2011-09-27 21:35:32

Maliboo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

Cześć natka, witaj na forum :-)

Przepraszam, że dopiero teraz reaguję, ale mam trochę zwariowany tydzień... Widzę, że dziewczyny Cię już powitały i starają się pocieszyć i dodać otuchy... przyłączam się niniejszym: nie załamuj się, wszystko będzie dobrze :-) Wystarczy trochę wiedzy i duuużo wytrwałości.

ptysia napisał:

jedyna myśl jaka przychodzi mi do głowy to po prostu modlić się, u nas TYLKO to pomaga i działa!

Modlitwa na pewno nie zaszkodzi, ale osobiście wolę działać.

1. Jeśli znalazłaś już lekarza sanumowego w swojej okolicy, zadzwoń i wypytaj o metody leczenia pod kątem założeń, które opisuję w punkcie "Lekarze", czyli:
- usuwanie metali ciężkich z organizmu
- unikanie (i odtruwanie) szczepionek (a przynajmniej odwlekanie ich u niemowląt)
- odgrzybianie (koniecznie naturalne, nie chemiczne!)
- odkwaszanie
- probiotyki
- odprowadzanie toksyn
- dieta (choć dietę możecie stosować na własną rękę, ale łatwiej jest, kiedy lekarz ją popiera w 100%)

2. Jeśli mniej więcej uwzględnia wyżej wymienione elementy, umów się na wizytę.

3. Wypróbuj terapię przez pół roku, zobacz, co się będzie działo. Najważniejsze, żebyś była konsekwentna w przyjmowaniu leków i stosowaniu ścisłej diety. Z początku może nastąpić nasilenie objawów, potem powinno być lepiej. Dziel się z nami doświadczeniem. Jeśli coś wyda Ci się podejrzane, dziwaczne, zupełnie niezgodne z tym, co tu piszę — pisz!

4. Nie poddawaj się! AZS jest uleczalne, o czym świadczy tysiące historii takich jak moja.

Powodzenia ;-)

Offline

 

#12 2011-09-28 11:45:37

ptysia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 16
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

Witaj Maliboo, napisałaś

Maliboo napisał:

Modlitwa na pewno nie zaszkodzi, ale osobiście wolę działać.

dla mnie to właśnie też jest część działania która u nas naprawdę działa.Myślę, że temat jest głębszy niż  kwestia "wolę działać" ale mam pełną świadomość, że to nie tu jest miejsce żeby o tym rozprawiać jeśli ktoś nie mana to ochoty;), podzieliłam się z Wami po prostu naszym doświadczaniem choroby, a to forum, Twoje doświadczenie jak i doświadczenia innych osób wzmocniły moje nadzieje!    Pozdrawiam serdecznie!

Offline

 

#13 2011-10-05 12:33:18

Nikana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 28
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

A ja się chciałam przywitać po moim powrocie z sanatorium Byłam tam 3 tygodnie, byłam tam z musu u dermatologa, ale trochę mu nawbijałam i stwierdził, że skoro jestem mądrzejsza, to on mi żadnych leków nie przepisze. I całe szczęście Bo chciał mi oczywiście wrzucić sterydy. A ja swój zapasik leków homeopatycznych miałam, tylko jedno musiałam dokupić, ale to bez recepty było, więc po odnalezieniu w Świnoujściu apteki z lekami homeo sobie to zakupiłam.
Miałam tam kąpiele solankowe, naświetlania UVB, inhalacje solankowe i pogadanki o zdrowym żywieniu (na których nie raz mi się śmiać chciało, ale to już inna sprawa), nic o tym Maliboo nie wspominałaś, co by miało zaszkodzić i sama się w tym nie dopatrzyłam niczego złego. To, leki homeo, tańce i klimat nadmorski BARDZO mi pomógł Naprawdę czuję się świetnie Mogę śmiało powiedzieć, że w 95% jestem czysta! To dla mnie naprawdę duży sukces Nie wiem jak długo się to utrzyma, ale jestem dobrej myśli
Aha i jedna taka wskazówka dla osób, które do sanatorium b się wybierały. Chodzi mi o dietę. Teoretycznie NFZ oferuje tylko dietę zwykłą i lekkostrawną. Trza się uprzeć, że się jest uczulonym, iść do biura i tłumaczyć, że jak tego i tamtego nie odstawią z diety i nie zastąpią czymś innym, to tylko tu zaszkodzą, a w końcu ustąpią i dadzą inną dietę Co prawda ta dieta była bardzo monotonna, bo miałam prawie non stop kalafior, brokuły, fasolkę szparagową, kaszę, ogórki i sałatę na zmianę, ale przynajmniej nie byłam zmuszona jeść czegoś co mi zaszkodzi
Serdecznie pozdrawiam!

Offline

 

#14 2011-10-05 22:22:29

Maliboo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

Witaj z powrotem :-)

Też byłam raz w sanatorium, mianowicie w Lądku Zdroju (jako że morze mam na co dzień ;-)). Było to zaraz po przejściu na dietę. Mam podobne doświadczenia, co Ty: od razu poszłam do szefowej kuchni i oznajmiłam, że jestem mocno uczulona na [i tutaj wymieniłam wszystko, czego zabrania dieta] i proszę o odpowiednie dostosowanie moich posiłków. Trochę się dziwili, że można być uczulonym na cukier :-D, ale ogólnie bardzo się przejęli i nawet czasami mi dawali kotleta sojowego :-) Fakt, że jedzenie było strasznie mdłe i monotonne, ale dzięki temu po powrocie tym bardziej cieszyłam się własną kuchnią :-)
Wtedy zmiana klimatu zrobiła swoje: wróciłam w stanie o niebo lepszym. Niestety, po kilku dniach skóra musiała odreagować powrót do domu... Sanatorium to fajna rzecz jako odskocznia, relaks, ładowanie baterii, pozbywanie się stresów.

Offline

 

#15 2011-12-23 19:59:55

Maliboo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 166
Punktów :   

Re: Wątek ogólny

Moi Drodzy! Ostatnio miałam strasznie dużo na głowie i nie udzielałam się tu za bardzo... ale to nie znaczy, że o Was nie myślę i że nie ciekawi mnie, jak tam Wasze zdrowie i Wasze terapie. Więc dawajcie znać, jak się Wam wiedzie :-)
I oczywiście życzę wszystkim błogosławionych, spokojnych Świąt i dużo zdrowia w Nowym Roku! :-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Petra masaż Ciechocinek https://automax.waw.pl/