Wyleczona z Atopowego Zapalenia Skóry

Leczenie Atopowego Zapalenia Skóry


#16 2012-08-10 22:45:55

Mamulka-Tadeulka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-29
Posty: 8
Punktów :   

Re: AZS mojego 9-miesięcznego synka

Ja robiłam synkowi badania z kału w Lab Felix w Warszawie. Wejdź na ich stronę, mozna do nich wysłać próbki kurierem, jest opisane jak. To laboratorium ma dużą wykrywalność robali, a babka, która je prowadzi specjalizuje się w robalach naukowo.:-) Grzyby jak są, to raczej wyjdą w kale, robaki nie zawsze, trudno je znaleźć. Próbki pobiera się w okolicach pełni, tak nam zalecił lekarz. Podobno robaki wtedy składają jaja i jest szansa, że coś wyjdzie, bo jest ich więcej. U nas robaki nie wyszły, ale potem zrobiłam jeszcze badanie na aparacie Moora i na nim lamblie wyszły. Rózne sa jednak opinie na temat tego badania i jego wiarygodności.  Podajesz synkowi probiotyki ? Może spróbuj, ale takie co mają min 5 mld bakterii w jednostce, reszta podobno na grzyba nie działa. Nam na skórę bardzo pomógł Biopron. Po 2 tyg skóra się wyczyściła, ale nie była juz taka zła, bo wczesniej przez kilka m-cy byłam na diecie Ciesielskiej. Będzie dobrze, powodzenia

Offline

 

#17 2012-08-14 19:50:02

Kate

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-26
Posty: 10
Punktów :   

Re: AZS mojego 9-miesięcznego synka

Zrobiłam badanie kału synka w laboratorium z antybiogramem i wyszedł gronkowiec. Ma ktoś doświadczenie w walce z tym paskudztwem? Nam druga lekarka kazała podawać te leki, które napisałam w pierwszym poście plus Bactrim i thuya occidentalis. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

Offline

 

#18 2012-08-18 18:10:49

tomaszek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: AZS mojego 9-miesięcznego synka

gronkowiec złocisty pewnie .. pojawia sie i znika przy ostrym zapaleniu azs zawsze i kazdy z azs go ma ... a co do spalenia skory tz swinstwem .. ciekawe .. a poza tym jesli cos zaszkodzi jednorazowo i to odstawilas nie ma wplywu na nagle i nieodwracalne ataki atopii dodowem na to jest szczepionka podawana w ostrzeszowie jednak skad i nazwa jest tajemnica dziala na ok 3 tygodnie calkowicie zabija atopie ale pozniej wraca z taka sama sila jak bylo wczesniej moze mniej ale na szczescie nie wiecej ... chociaz malemu dziecku balbym sie to podawac nadzieja taka ze przy ok 70% atopia znika w okresie dorastania u dzieci na zawsze .. stwierdzone faktami ... zdrowka dla Piotrusia

Offline

 

#19 2012-10-09 14:03:43

tatatymka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: AZS mojego 9-miesięcznego synka

My stosujemy u Tymka maści na receptę ( przygotowuje to dr Ziółkowska z Konstancina i dr Zawadzka z Warszawy), a na noc stosujemy metody mokrych opatrunków i używamy ubranka i bandaże Comfifast. Wg nas jeszcze daleko do ideału ale lekarze mówią, że jak na azs to Tymek ma świetna skórę - fakt smarujemy często co 3 godziny. O tyle lepiej, że już nie ma nocnego drapania do krwi...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Loßburg Palau Plantation Resort Boîtes de vitesses Jaguar